Diafanis Com SRL(Acoperis Expert) este furnizor de produse și soluții în domeniul sistemelor de învelitori pentru acoperisuri, Wetterbest, Ruukki . Suntem pe piata din anul 2010 și ne bucurăm de o creștere continuă a vânzărilor și a încrederii, atât din partea clienților cât și a furnizorilor.

Angajăm reprezentant vânzări.

Acest serviciu presupune deplasarea în teren pentru identificarea șantierelor în lucru, respectiv potențialilor clienți.

1 Responsabilități:

  • Identificarea potențialilor clienți;
  • Promovarea produselor și serviciilor companiei;
  • Vânzarea soluțiilor, serviciilor și produselor companiei pentru realizarea țintelor propuse;
  • Consilierea clienților pentru alegerea deciziei optime;
  • Întocmirea ofertelor comerciale și economice în forma scrisă;
  • Oferă suport post vânzare;

2Candidatul ideal:

  • Experiență în vânzarea sau ofertarea de materiale pentru acoperișuri;
  • Abilități de comunicare, vânzare și negociere;
  • Înclinare către îndeplinirea obiectivelor propuse;
  • Sociabilitate, atitudine pozitivă și optimistă, încredere, inițiativă și perseverență;
  • Cunoștințe operare PC;

3Oferta:

  • Salar fix + comision în funcție de realizări;
  • Lucru într-o companie dinamică cu o flexibilitate bună față de echipă;
  • Cursuri de specialitate și pregătire continuă;
  • Posibilitatea de avansare în cadrul companiei;
Cei interesați sunt rugați să completeze formularul de mai jos sau să trimită cv-ul pe adresa de mail: radudiafanis@gmail.com

Persoanele care trec de stadiul de preselectie, vor fi contactate telefonic și invitate la sediul societătii, pentru interviu.